Les Chalets De La Colline Inc

Belangrijkste voorzieningen

  • Gratis Wi-Fi

  • 24-uurs zorg

  • Snelle in/uitcheckservice

  • Eigen strand

  • Sportactiviteiten

  • Airconditioning

  • Geen dieren toegestaan

Locatie

    Les Chalets De La Colline Inc Baie-Sainte-Catherine van 24 m² bevindt zich op 3 km afstand van de Pointe de L'Islet en biedt toegang tot verschillende toeristische plekken in de buurt. Gasten kunnen genieten van wandelen in de 1-badkamer villa, gelegen op rijafstand van 10 minuten van het Maritiem Interpretatiecentrum van Zeezoogdieren.

    Het Saguenay-St. Lawrence Marine Park is op 5 km afstand gesitueerd.

    Deze 1-slaapkamer Les Chalets De La Colline Inc beschikt ook over uitzicht op de zee. Dit chalet heeft een badkamer, voorzien van een apart toilet en een douche. Er zijn een haardroger en badlakens voor het comfort van de gasten.

    Een kitchenette, uitgerust met koffie- en theefaciliteiten, een koelkast, keukengerei, is beschikbaar tijdens je verblijf. Hotel Motel Baie Ste-Catherine Restaurant, waar een breed scala aan maaltijden wordt geserveerd, ligt binnen 6 minuten loopafstand ervan.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 16:00 tot 20:00
    Uitchecken: van 07:00 tot 10:00
    Licentienummer627734

    Kameropties bij Les Chalets De La Colline Inc Baie-Sainte-Catherine

    Deze 1-slaapkamer Les Chalets De La Colline Inc beschikt ook over uitzicht op de zee. Dit chalet heeft een badkamer, voorzien van een apart toilet en een douche. Er zijn een haardroger en badlakens voor het comfort van de gasten.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Les Chalets De La Colline Inc Baie-Sainte-Catherine Toiletten foto Les Chalets De La Colline Inc Baie-Sainte-Catherine Keuken foto Les Chalets De La Colline Inc Baie-Sainte-Catherine Keuken foto Les Chalets De La Colline Inc Baie-Sainte-Catherine Kamer foto Les Chalets De La Colline Inc Baie-Sainte-Catherine Buitenkant foto Les Chalets De La Colline Inc Baie-Sainte-Catherine Buitenkant foto Les Chalets De La Colline Inc Baie-Sainte-Catherine Buitenkant foto
    Chalet

    Grootte: 24 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +
    Les Chalets De La Colline Inc Baie-Sainte-Catherine Toiletten foto Les Chalets De La Colline Inc Baie-Sainte-Catherine Keuken foto Les Chalets De La Colline Inc Baie-Sainte-Catherine Keuken foto Les Chalets De La Colline Inc Baie-Sainte-Catherine Kamer foto Les Chalets De La Colline Inc Baie-Sainte-Catherine Buitenkant foto Les Chalets De La Colline Inc Baie-Sainte-Catherine Buitenkant foto Les Chalets De La Colline Inc Baie-Sainte-Catherine Buitenkant foto Les Chalets De La Colline Inc Baie-Sainte-Catherine Buitenkant foto Les Chalets De La Colline Inc Baie-Sainte-Catherine Toiletten foto Les Chalets De La Colline Inc Baie-Sainte-Catherine Buitenkant foto
    Chalet

    Grootte: 24 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +
    Les Chalets De La Colline Inc Baie-Sainte-Catherine Toiletten foto Les Chalets De La Colline Inc Baie-Sainte-Catherine Keuken foto Les Chalets De La Colline Inc Baie-Sainte-Catherine Keuken foto Les Chalets De La Colline Inc Baie-Sainte-Catherine Kamer foto Les Chalets De La Colline Inc Baie-Sainte-Catherine Buitenkant foto Les Chalets De La Colline Inc Baie-Sainte-Catherine Buitenkant foto
    Chalet

    Grootte: 24 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +
    Les Chalets De La Colline Inc Baie-Sainte-Catherine Toiletten foto Les Chalets De La Colline Inc Baie-Sainte-Catherine Keuken foto Les Chalets De La Colline Inc Baie-Sainte-Catherine Keuken foto Les Chalets De La Colline Inc Baie-Sainte-Catherine Kamer foto Les Chalets De La Colline Inc Baie-Sainte-Catherine Buitenkant foto Les Chalets De La Colline Inc Baie-Sainte-Catherine Buitenkant foto Les Chalets De La Colline Inc Baie-Sainte-Catherine Buitenkant foto
    Chalet

    Grootte: 24 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +

    Locatie bij Les Chalets De La Colline Inc Baie-Sainte-Catherine

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Les Chalets De La Colline Inc Baie-Sainte-Catherine

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Veelgestelde vragen

    • Heeft Les Chalets De La Colline Inc een keuken?
      Ja, in Les Chalets De La Colline Inc is een kitchenette beschikbaar.
    • Welke opmerkelijke bezienswaardigheden liggen in de buurt van Les Chalets De La Colline Inc?
      Gasten van Les Chalets De La Colline Inc kunnen onder andere het Maritiem Interpretatiecentrum van Zeezoogdieren (3 km), de Pointe de L'Islet 3,1) en het Saguenay-St. Lawrence Marine Park 5) verkennen.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Les Chalets De La Colline Inc Baie-Sainte-Catherine